Informacja

Infopol jest dynamicznie rozwijającym się biurem doradztwa i innych usług z wieloletnim doświadczeniem, działającym na terenie Królestwa Niderlandów i Belgii. Problemy z jakimi borykają się zarówno pracownicy jak i pracodawcy z powodu bariery językowej są nam dobrze znane.

Po wielu latach wyspecjalizowaliśmy się w szeregu porad i usług. Nasza metoda pracy jest otwarta, przejrzysta i skoncentrowana na uzyskaniu rozwiązań.

Nasze biuro prowadzi cotygodniowe konsultacje, podczas których pracownicy z zagranicy mogą uzyskać bezpłatną poradę. Odbywa się to co tydzień w czwartek, w godzinach 17:30-20:00.

Tłumaczenia
Oferujemy tłumaczenia (przysięgłe) pisemne i ustne w języku niderlandzkim, polskim i angielskim, a także w takich językach jak rumuński, bułgarski czy rosyjski. Możemy również towarzyszyć Państwu w spotkaniach, w których bariera językowa odgrywa rolę, np. w urzędzie gminy, u lekarza, w szpitalu lub w szkole.

Czy mają Państwo dokumenty w innym języku? Z przyjemnością omówimy, co możemy dla Państwa znaczyć.

Regularnie oferujemy także kurs języka niderlandzkiego dla obcokrajowców.

Oferta dla pracowników z zagranicy
Jako pracownik w innym kraju nie zawsze łatwo jest uzyskać pełny obraz przepisów, praw i obowiązków, które są istotne w Państwa sytuacji podczas pobytu w Królestwie NIderlandów. Dlatego też oferujemy pomoc w różnych sprawach związanych z pobytem i z pracą:

  • Pomoc w znalezieniu pracy i mieszkania;
  • Tłumaczenie i opracowanie graficzne CV i listów motywacyjnych;
  • Doradztwo prawne w zakresie prawa administracyjnego, pracy i cywilnego;
  • Pomoc przy zakupie domu;
  • Pomoc od A do Z przy ubieganiu się o świadczenia społeczne (zasiłek dla bezrobotnych, dodatek rodzinny, SVB itp.)
  • Wsparcie i doradztwo w zakresie podatków (deklaracje PIT, itp.)
  • Pomoc i poradnictwo w zakresie ponownego wejścia na rynek pracy i/lub (ponownego) kształcenia się;
  • Poradnictwo dla rodzin w trudnych sytuacjach we współpracy z różnymi organizacjami pomocy (gmina, organizacja ochrony dziecka, itp.)

Uzyskanie odszkodowania
Nasze doradztwo to więcej niż pomoc w sprawach i problemach codziennych. Infopol posiada wieloletnie doświadczenie w uzyskiwaniu zadośćuczynienia za ból i cierpienie. Pomożemy Państwu odzyskać wszelkie należności.

https://info-pol.eu/

 

 

Not the information you were looking for?